СБУ викрила керівництво Департаменту міграційної поліції на масштабних схемах проституції (фото)

СБУ викрила керівництво Департаменту міграційної поліції на масштабних схемах проституції (фото)


Керівництво Департаменту міграційної поліції «кришувало» сутенерів та борделі

Не встигли українці відійти від скандалу з малолітніми гвалтівниками, які споювали дівчат, давали їм наркотики і знімали напівпритомних на відео, як до вечора в Україні розгорівся ще один скандал, пов’язаний із сутенерами та проституцією.

Об этом сообщает Люди

В пресцентрі Служби безпеки України повідомили, що у столиці України викрили ще одну схему незаконної роботи. Зокрема, правоохоронці з’ясували, що керівництво Департаменту міграційної поліції заробляло незаконно кошти на масштабних схемах з "кришування" проституції. Діяли угрупування по всій Україні, в тому числі і в Києві.

Вже затримано заступника начальника Департаменту міграційної поліції, керівника відділу профільного підрозділу столичної поліції та ще дванадцятьох учасників угруповання. За даними слідства, посадовці "прикривали" діяльність розгалуженої мережі місць розпусти у Києві. До таких "закладів" підбирали дівчат віком від 18 до 30 років з вразливим психо-емоційним станом.

Крім цього, вони створили мережу спеціалізованих груп у месенджерах, в яких "адміністратори" підшукували громадянок для надання інтимних послуг за гроші, у тому числі "ескорту".

Сутенери пропонували їм "поїздки" до клієнтів у різних областях України, а також відправляли за кордон. Вартість "послуг" становила від 500 до 10 тис. дол. за ніч.

СБУ провела понад 30 обшуків за адресами перебування фігурантів, зокрема в адміністративних будівлях Національної поліції України. На підставі зібраних доказів більше ніж 20 особам повідомлено про підозру.

До слова, щодо ранкового скандалу із 20-ти річними хлопцями, які кривдили дівчат також є прогрес. Вже відомо, що двом з них правоохоронці вручили підозру, ще шістьом поліція дала повістки і ті мають у негайному порядку звернутися до своїх військоматів.

Щоправда, досі невідомо чи написали скривджені дівчата заяви про вчинення будь-якого кримінального правопорушення щодо них. Нагадаємо, якщо заяви не буде, то є реальна ймовірність, що й жодного покарання не буде. Аби вказані дії були кримінально покараними, необхідні потерпіла сторона, а також згода на проходження медичного огляду, що підтвердить вчинення дій сексуального характеру без добровільної згоди потерпілої сторони.

Ще більше гарячих та ексклюзивних новин – на нашому телеграм-каналі та Facebook !

Источник: Политика 2.0