Український проєкт Better Time Stories отримав спецвідзнаку на Болонському ярмарку дитячої книги *

Український проєкт Better Time Stories отримав спецвідзнаку на Болонському ярмарку дитячої книги


На цьогорічному Болонському ярмарку дитячої книги український проєкт Better Time Stories ("Історії кращого часу) отримав спецвідзнаку BolognaRagazzi CrossMedia Awards 2024.

Про це повідомляє Український інститут книги.

Український проєкт Better Time Stories спрямований на підтримку психологічного стану дітей, які вимушено покинули домівки через війну. Дітям допомагають подолати сум, інтегруватись у середовище країни перебування та підтримувати зв’язок із родичами, які залишилися вдома. Для цього використовують як традиційні, так і цифрові платформи розповсюдження книг.

На Болонському ярмарку ініціатива отримала спецвідзнаку в категорії Books and digital platform. Проєкт обрали з-поміж 100 інших із 30 країн світу.

Український проєкт Better Time Stories отримав спецвідзнаку на Болонському ярмарку дитячої книги
Український проєкт Better Time Stories отримав спецвідзнаку на Болонському ярмарку дитячої книги.  Український інститут книги/Марія Коб’юк

Співзасновник Better Time Stories Андрій Шмигельський поділився, що спецвідзнака є визнанням важливості їхньої роботи, яка знаходить відгук не лише в Україні, але й на міжнародному рівні.

"Я вражений тим, що Better Time Stories відібрали на CrossMedia Awards 2024, особливо в категорії Books and digital platform. Це значить, що ми робимо важливу справу, актуальну не лише для України, а й для міжнародного видавничого ринку. У наш час люди хочуть не лише читати фізичну книжку, а ще й слухати, надто коли йдеться про дитячі книжки", — зазначив Шмигельський.

Проєкт Better Time Stories цього року представлений на національному стенді на Болонському ярмарку дитячої книги, що триває з 8 до 11 квітня. Україну з національним стендом представляють 20 видавництв.