ЗМІ зафіксували дивний авіарейс з Москви до Ганновера: на борту міг бути КадировЧитать на русском

ЗМІ зафіксували дивний авіарейс з Москви до Ганновера: на борту міг бути Кадиров

ЗМІ зафіксували дивний авіарейс з Москви до Ганновера: на борту міг бути Кадиров

Зарубіжні ЗМІ зафіксували дивний авіарейс – розкішний приватний медичний літак вилетів з Москви до Ганновера. Масмедіа припустили, що на борту міг бути Рамзан Кадиров або російський диктатор Володимир Путін.

Про це пише польське агенство PAP, посилаючись на інформацію німецьких ЗМІ та сайт відстеження рейсів fligthradar24.com.

Так, портал t-online повідомив, що 20 вересня елітний медичний літак вилетів з Москви в Ганновер.

Дані сайту відстеження рейсів fligthradar24.com показали, що це Bombardier Learjet 60 з елітного флоту FAI Air Ambulance, який, як зазначає Фокус Online, "пропонує пасажирам на борту найвищий рівень розкоші та новітні медичні технології".

Літак вилетів з Нюрнберга о 8:00, приземлився в Москві об 11:42, а звідти вилетів прямо в Ганновер, прибувши на місце о 14:51.

Після оприлюдненої інформації в мережі з’явилися припущення про те, хто міг бути в літаку. Найчастіше називалося ім’я лідера Чечні Рамзана Кадирова. Деякі дописувачі також припустили, що пацієнтом медичного борта був Володимир Путін, пише t-online.

Варто зазначити, що німецьке місто Ганновер небезпідставно пишається своєю університетською клінікою. Лікарня, зокрема, спеціалізується на трансплантаційній хірургії, імунології та кардіології.