Ледве дихає: російському співаку, який потрапив до лікарні стало гірше

Ледве дихає: російському співаку, який потрапив до лікарні стало гірше


Миколі Носкову стало гірше і його стан ще важчий .

Російська знаменитість Микола Носков, що тепер знаходиться в лікарні і перебуває в стані середньої тяжкості, має ще одне ускладнення. Як повідомляє російський пропагандистський телеграм-канал Mash, у співака на тлі пневмонії ще й діагностували закупорку легеневої артерії.

Ледве дихає: російському співаку, який потрапив до лікарні стало гірше

Микола Носков (фото з відкритих джерел)

Як написали журналісти каналу, лікарі поставили діагноз — тромбоемболія на тлі пневмонії. Носков знаходиться в середньо-важкому стані. Ще на каналі повідомляють, що в нього розвинулась дихальна недостатність.

"Ситуацію ускладнює дисбактеріоз кишечника. До цього Носков скаржився на сильні болі в правих руці та нозі. Лікарі коригували терапію і призначили йому сильніші препарати", — говорять про ситуацію пропагандисти.

Нагадаймо, що "Коментарі" писали про те, що російська зірка Микола Носков опинивсь в лікарні і знаходиться в стані середньої тяжкості. Артист, що кілька років тому переніс два інсульти, тепер перебуває в лікарні з ускладненням після вірусу. За інформацією пропагандистських видань, Носков опинивсь в лікарні з пневмонією на тлі вірусу. Музикант самостійно прийшов до медиків з причини загострення хронічної обструктивної хвороби легень. Вони діагностували у співака правобічну пневмонію і вирішили госпіталізувати його. Зараз стан Носкова оцінюють як середньо-важкий.

Також "Коментарі" писали про те, що російського клоуна госпіталізували в лікарню з інфарктом. Відомий клоун з Росії та запеклий прихильник Путіна Юрій Куклачов екстрено госпіталізований з підозрами на інфаркт після свого концерту в російській столиці. Про це пишуть російські видання.

Артист, що недавно говорив про те, що росіянам треба бомбити мирні європейські та американські міста, за інформацією медиків, переніс інфаркт і нині знаходиться в лікарняній палаті у важкому стані.