Bitcoin, пенсія та соціальна допомога: що задекларував екскерівник сервісного центру Миколаївського МВС

Bitcoin, пенсія та соціальна допомога: що задекларував екскерівник сервісного центру Миколаївського МВС


ФОТО: Nikcenter

Колишній начальник Регіонального сервісного центру МВС Миколаївщини Геннадій Погорєлов разом з дружиною торік стали власниками двох нових будинків та автомобіля, вартість якого сягає двох мільйонів гривень.

Про нові статки родини посадовця свідчать дані з його декларації за 2023 рік, повідомив Nikcenter.

Згідно з декларацією у травні минулого року Геннадій Погорєлов закінчив будівництво житлового будинку площею 266 квадратів у селі Галицинове на Миколаївщині. Через місяць власницею ще одного будинку у тому ж населеному пункті стала і його дружина Надія.

За місяць, у липні 2023-го, Надія Погорєлова стала власницею ще й земельної ділянки на 1600 кв. м, розташованої у Галициновому. І землю, і будинок жінка отримала у спадок. Вартість нових будинків та землі не вказана.

Крім нової нерухомості, посадовець має право користуватися автомобілем BMW 530I 2020 року випуску, яке він отримав у червні 2023 року, вочевидь, від свого родича Сергія Погорєлова. На сайтах з продажу авто вартість таких машин сягає двох мільйонів гривень.

У користуванні посадовця також знаходяться будинок у Миколаєві площею 236,8 квадрата та земельна ділянка на 524 квадратних метри, що належать Тетяні Погорєловій. У 2015 році нинішній заступник начальника Регіонального сервісного центру МВС став власником ще двох земельних ділянок – на 2500 та 1000 квадратів.

Дружині посадовця належать квартира у Ялті, площею 119.1 квадратних метрів та квартира в Туреччині на 119 квадратів, придбана у 2019 році. Вона є власницею ще двох земельних ділянок та великого котеджу у Коблевому.

Крім цього, у декларації вказано коштовні годинники Vacheron Constantin Geneve від бренду "Vacheron & Constantin" та Breguet 1480 від "The Swatch Group AG". Вартість таких годинників складає 519 та 312 тисяч гривень.

Готівкою родина Погорєлових зберігає 750 тисяч гривень, 108 тисяч доларів та 34 тисяч євро. Понад 60 тисяч гривень розміщені на банківському рахунку.

У 2015 році посадовець придбав Bitcoin. У декларації зазначено, що вартість криптовалюти становить 127 та 610 тисяч гривень. Однак за курсом валют на сьогодні вартість такої кількості Bitcoin становить понад 210 мільйонів гривень.

Минулого року на посаді заступника начальника Регіонального сервісного центру МВС Геннадій Погорєлов заробив понад 740 тисяч гривень. Ще 278 тисяч склала його пенсія.

Дружина посадовця торік отримала 24 тисячі соціальної допомоги та 1,8 мільйона доходу від відчуження нерухомого майна.

Геннадій Погорєлов обіймав посаду начальника в обласному управлінні ДАІ з 2006 по 2009 роки, а також з квітня 2010 до 2014 та мав звання полковника міліції. У 2014 році активісти руху "Дорожній контроль" разом з миколаївцями вийшли на мітинг до управління ДАІ з вимогою притягнути посадовця до відповідальності через організацію корупційних схем.

У 2020 році Геннадій Погорєлов був призначений на посаду начальника Регіонального сервісного центру МВС у Миколаївській області та займав її до 2023 року. Минулого року став заступником начальника Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС, після об’єднання сервісних центрів південних областей в єдину філію.

Раніше, за рік перший заступник керівника Миколаївської обласної прокуратури Денис Фальченко отримав понад півтора мільйона заробітної плати, пенсію та приз. Його дружина отримала виплати для ВПО.

Також, голова Київського районного суду Одеси Сергій Чванкін задекларував компанію дружини в США, яка володіє апартаментами в Маямі на суму близько 12 мільйонів гривень. Згідно з профільними сайтами з продажу нерухомості в Маямі, апартаменти розміщені в 10-поверховому будинку побудови 1976 року за кількасот метрів від узбережжя Атлантичного океану.

Міністр екології та природних ресурсів України часів президентства Віктора Януковича та колишній народний депутат від "Партії регіонів" Микола Злочевський, відомий окрім багатства тим, що колись "зник в Одесі" опинився одним з фігурантів викриття проєкту Dubai Unlocked. Дубайська нерухомість ексміністра, як з’ясували журналісти, ніколи не здавалася в оренду, тож, скоріше за все, ними користувалася тільки його родина.