У Повітряних силах пояснили, чому авіація РФ "губить" бомби, не долітаючи до УкраїниЧитать на русском

У Повітряних силах пояснили, чому авіація РФ

У Повітряних силах пояснили, чому авіація РФ " губить " бомби, не долітаючи до України

Російські літаки часто "гублять" бомби ще на території РФ, не підлетівши до України. Також при пусках ракет з літаків Ту-95 снаряди падають у Каспійське море, де вже багато їх "плаває".

У цьому зокрема винна "криворукість" та помилки росіян, а також впливає нестача певних запчастин через запроваджені санкції. Про це розповів речник Повітряних сил Юрій Ігнат в інтерв’ю виданню "Укрінформ".

"Те, що не долітає, – це їхня криворукість, можливо, помилка, можливо, якісь інші фактори спричинили те, що бомба зійшла просто раніше, може, просто не хочеться підлітати ближче і ставати ціллю для нашої ППО", – сказав Ігнат.

Він також зазначив, що у Каспійському морі вже є багато таких "загублених" російських ракет, які просто не спрацювали.

"Ту-95 пускають ракети, і часто вони падають у Каспійське море. Там багато вже "плаває", мабуть, по морю тих ракет, які просто не спрацювали. Сподіваємося, що таких ракет буде все більше й більше. Можливо, через санкції, які частково впливають і вони недоотримують якісь запчастини, замінюють їх якимось іншими компонентами, можливо, це впливає", – пояснив речник.

Водночас Юрій Ігнат наголосив – те, що російські літаки "гублять" бомби зовсім не свідчить про зношеність ворожої авіації.

"Не варто сподіватися на те, що у них щось зноситься. Вони мають заводи, які можуть відновлювати та продовжувати ресурс старих літаків", – сказав речник.

Але ці авіаремонтні заводи під прицілом наших дронів, і ми вже бачимо, як в окупантів "підгорає" у різних місцях.

"Усі ж бачать, що безпілотники до Москви долітають. Очевидно, що цілі в Росії атакуються безпілотними системами українського виробництва. Ви бачите – підгорає то там, то там. І буде більше!", – пообіцяв речник.