Силовики задокументували багатомільйонне розкрадання коштів в “Київавтодорі”Служба безпеки України задокументувала масштабне розкрадання бюджетних коштів посадовцями комунальної корпорації "Київавтодор". Про це повідомляє пресцентр СБУ.

SBU
Фото: СБУ

За інформацією спецслужби, лише одна із закупівель цього підприємства завдала столичному бюджету збитки на понад 20 мільйонів гривень.

Об этом сообщает Правда ЮА

Оперативники спецслужби встановили, що у жовтні-листопаді 2020 року "Київавтодор" закупив всесезонні машини для літнього та зимового утримання доріг. За результатами проведених тендерів компанія уклала договори з підпорядкованою їй комерційною структурою. Предмет договору — поставка 24 дорожніх комбінованих машин на загальну суму 141 млн грн, передає .

За попередніми оцінками, закупівлю здійснено за значно завищеними цінами. У такий спосіб лише цією закупівлею Київавтодор завдав збитки столичному бюджету на більше ніж 20 млн грн, кажуть в СБУ.

У межах кримінального провадження 8 липня було проведено низку обшуків у Департаменті транспортної інфраструктури КМДА, КК "Київавтодор", в офісах комерційних структур та за місцями фактичного проживання фігурантів справи.

Правоохоронці вилучили фінансову документацію, електронні носії інформації, які підтверджують протиправну діяльність.

Слідчі дії тривають.

Що передувало: 8 липня КМДА повідомила про обшуки СБУ і ДБР у Київавтодорі.

Також нещодавно Служба безпеки України викрила махінації під час ремонту злітно-посадкової смуги літовища аеропорту "Запоріжжя". Помилка керівництва підприємства призвела до збитків на понад 9 млн гривень.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, російські найманці на Донбасі поранили українського військового.

Читати також:
Держпродспоживслужба оштрафувала “Нову пошту” на 325 мільйонів гривень: компанія буде судитися
Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/sylovyky-zadokumentuvaly-bagatomiljonne-rozkradannya-koshtiv-v-kyyivavtodori/”