Американець за допомогою гаджету Apple відстежив свою вкрадену машину і застрелив крадіяОскільки це сталось у Техасі, чоловіку не висуватимуть звинувачення.

Об этом сообщает Криминальная Россия


Мешканець Сан-Антоніо (штат Техас) знайшов свою вкрадену вантажівку за допомогою пристрою стеження Apple AirTag та вбив чоловіка, якого підозрював у злочині.


Пристрій Apple AirTag допоміг знайти машину / фото ua.depositphotos.com

Пристрій Apple AirTag допоміг знайти машину / фото ua.depositphotos.comЯк повідомляє Vice, американець звернувся до поліції щодо зникнення автівки. Однак він вирішив не чекати на дії правоохоронців і сам відстежив вантажівку.


Чоловік знайшов своє вкрадене майно на парковці торгівельного центру і вистрелив у голову ймовірному крадію. Внаслідок цього 44-річний Ендрю Джон Еррера помер на місці.


Поліція поки не встановила, чи був Еррера озброєний. За словами речника поліції Сан-Антоніо Ніка Соліза, чоловік, чию машину викрали, “вважав, що підозрюваний у крадіжці витягнув пістолет”. Однак правоохоронці впевнені, що стріляв лише розлючений власник вантажівки.


Закони Техасу передбачають, що людина може застосувати смертельну силу проти іншої людини у випадку “незаконного втручання” в її власність. У зв’язку з цим, чоловіку скоріш за все не будуть пред’явлені звинувачення.

Источник: Охота на акул