Microsoft оновила інструмент для поліпшення текстів в WordКомпанія Microsoft випустила оновлений інструмент Rewrite Suggestions, який допомагає зробити надрукований текст більш зрозумілим за змістом. Нова функція з використанням штучного інтелекту поки доступна тільки для власників підписки Microsoft 365, але в майбутньому розробники хочуть відкрити її і для всіх інших користувачів.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Щоб штучний інтелект запропонував варіанти поліпшення тексту, необхідно виділити пропозицію, натиснути праву кнопку миші і вибрати пункт «Rewrite Suggestions». Тоді з’явиться вікно буде запропонований варіант, який штучний інтелект вважає більш зрозумілим за змістом. Технологія покращує текст, замінюючи деякі слова більш придатними синонімами і видаляючи зайві частини пропозиції.

«Іноді штучний інтелект може не давати поради, тому що ваша пропозиція і так досить гарний», – підкреслила Microsoft у своєму блозі.

У своєму блозі Microsoft повідомила, що для навчання штучного інтелекту використовувалися мільйони різних пропозицій. Розробники попросили користувачів залишати відгуки про роботу нової функції і вказувати, що вони можуть в ній поліпшити.Вперше про інструмент Rewrite Suggestions було розказано в рамках конференції Microsoft Build 2019 року. Тоді технологія вміла працювати тільки з невеликими словосполученнями, але тепер штучний інтелект розуміє контекст навіть великих пропозицій.


Судячи з усього, Microsoft розробляє подібні технології, щоб її офісний пакет не відставав за можливостями від Grammarly і Google Docs. У березні 2020 року компанія випустила розширення Microsoft Editor для браузерів Chrome і Edge. Він призначений для перевірки правопису, підтримує 20 мов і своїми можливостями схожий на вищезгаданий Grammarly.


Джерело статті: “https://portaltele.com.ua/news/companies/microsoft-onovila-instrument-dlya-polipshennya-tekstiv-v-word.html”