Осачук заступився за працівників вірусологічної лабораторії у ЧернівцяхОсачук заступився за працівників вірусологічної лабораторії у Чернівцях

Голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук заначив, що фахівців вірусологічної лабораторії Чернівецького лабораторного центру працюють найкраще в Україні. І їх не мають права безпідставно ображати.

Об этом сообщает Руспрес

Про це Сергій Осачук сказав у своєму у відеозверненні.

Фахівці лабораторії працюють цілодобово вже другий місяць поспіль.

" Поряд з лікарями навантаження також приймають фахівці вірусологічної лабораторїі Чернівецького лабораторного центру. Вони працюють цілодобово вже другий місяць поспіль. Завдяки їм маємо високу результативність і дуже точну та грамотну роботу " , — зазначив Сегій Осачук.

Підготовка до аналізу зразків є дуже кропіткою і триває приблизно чотири години. Саме дослідження може тривати сім-вісім годин.

" Станом на 10.00 19 квітня у Чернівецькій області було проведено 4,8 тисячі досліджень ПЛР-методом. Він є найбільш достовірними. До прикладу у сусідній Івано-Франківській області, де теж багато хворих, така цифра становить 1,6 тисячі досліджень. За таку роботу ми повинні дякувати працівникам Чернівецького лабораторного центру " , — сказав Осачук.

За його словами, найближчим часом вірусологічна лабораторія переїде з вулиці Шевченка на вулицю Гакмана, де будуть працювати у значно кращих умовах.

" Два тижні тому лабораторний центр отримав новий ампліфікатор. Це обладнанання, яке дозволяє обробляти зразки значно швидше і не відбувається збоїв, як це було на початках. З огляду на роботу, яку проводять ці люди, я не дозволю нікому ображати безпідставно наших фахівців. Тому дякуємо лікарям, і так само дякуємо працівникам лабораторного центру " , — сказав Сергій Осачук.

Нагадаймо, у Міністерстві охорони здоров’я України повідомили, що 7 областей не надали даних щодо ПЛР-тестування, у списку також була Чернівецька область.

Згодом в уряді зазначили, що проблема виникла тому, що сталася технічна помилка.


Джерело статті: “https://molbuk.ua/chernovtsy_news/198181-osachuk-zastupyvsya-za-pracivnykiv-virusologichnoyi-laboratoriyi-u-chernivcyakh.html”