Суджа та стратегічний об’єкт Газпрому під контролем ЗСУ, а російські солдати продовжують здаватися в полон: фото та відео

Суджа та стратегічний об’єкт Газпрому під контролем ЗСУ, а російські солдати продовжують здаватися в полон: фото та відео


Бійці ЗСУ у Суджі

Телеграм-канали повідомляють про нових російських полонених у Курській області

У мережі з’явилися відео та фотоматеріали, які демонструють присутність українських військових на території Курської області Росії у районі міста Суджа. Зокрема, оприлюднено відео, на якому, як стверджується, бійці 99-го механізованого батальйону 61 бригади ЗСУ контролюють територію та відділення філії "Газпрому" в Суджі. Як відомо, там є важлива газовимірювальна станція.

Крім того, 9 серпня поширилася інформація про нових російських полонених у цьому регіоні. Телеграм-канал ВЧК ОГПУ оприлюднив фотографії, стверджуючи, що ці полонені були захоплені поблизу Суджі.

Український телеграм-канал "Офіцер" також долучився до поширення інформації, оприлюднивши фото з полоненими та коментарем про просування українських сил.

Ще одне джерело — український військовий телеграм-канал "Балу HUB" — оприлюднило фотографію, на якій нібито зображено 14 полонених російських військових.