Скільки коштує прожити одну добу з генератором – українка підрахувала витрати на бензин

Скільки коштує прожити одну добу з генератором – українка підрахувала витрати на бензин


Як дорого обійдеться використання дизельного генератора на одну родину протягом доби? Приблизні дані вирішила порахувати українська блогерка Аріна Яворських.

Для розрахунків дівчина взяла за основу пристрій, котрим користуються вдома її батьки. Якщо вірити даним паспорта, то цей генератор потребує близько 1.2 літри бензину на одну годину і тоді його ймовірна потужність складе 3 кВ.

При цьому, вартість найдешевшого пального, котре виробляють у столиці складає 52 гривні за літр. Тож, якщо користуватися таким генератором одну добу, то це обійдеться у 1500 гривень.

@goodgirl.ri

#тарифи #генератор #вимкнулисвітло #комуналка #комунальніпослуги #комунальніплатежі #скількикоштує #ціна #вашадумка #бюджет #рахуємо #підняттяцін #підняттятарифів #ціниростуть #блекаут #блекаутукраїна #українськасімя #українськародина

♬ original sound – Аріна Яворських

Якщо взяти генератор більшої потужності, орієнтовно на 8.5 кВ, то він споживатиме близько 4 літрів палива на добу, тобто це вийде до 2000 гривень за 60 хвилин.

Блогерка задалася логічним питанням: скільки ж коштуватиме електроенергія загалом?

“Можливо підняття тарифу на світло до 4,32 грн за кВт/год не так вже й багато?”, – запитала вона у фоловерів.

Українці виявилися уважними і нагадали блогерці, що вона врахувала далеко не усе – кожні 50 мотогодин генератор потребує зміни мастила та іншого технічного обслуговування.