Тривожна інформація з-під Вовчанська: Куди зумів просунутися ворог і що планує

Тривожна інформація з-під Вовчанська: Куди зумів просунутися ворог і що планує


Ситуація у Вовчанську більш ніж тривожна. Російські терористи частково зайшли у місто, тривають вуличні бої, продовжується евакуація місцевого населення. Також ворог почав наступ ще на одній ділянці

У Вовчанську ситуація складна, заявив правоохоронець Олексій Харківський в ефірі телемарафону. За його інформацією, російські терористи методично знищують місто. Як відзначив правоохоронець загарбники розбили КАБами 80-85% міста. Саме тому, він закликав місцевих мешканців евакуюватися.

Тривожна інформація з-під Вовчанська: Куди зумів просунутися ворог і що планує

Вовчанськ

Окрім того, за словами Олексія Харківського, окупанти займають позиції на вулицях міста, ідуть бої та евакуація місцевого населення.

Разом з тим, як нагадує аналітик німецького видання Bild Юліан Рьопке, Генштаб у ніч на середу вийшов із повідомленням про те, що українські військові в районі Вовчанська та Лук’янців відійшли на більш вигідні позиції. При цьому аналітик стверджує, що російські окупанти зайшли в північну частину Вовчанська. Як каже Рьопке, там тривають бої у районі м’ясокомбінату.

Аналітик розповідає, що російські військові роблять спроби, щоб обійти місто за 4 км на схід. За його інформацією, окупанти зуміли перерізати дорогу з Вовчанська в Тихе. При цьому, як стверджує Рьопке, на околицях Вовчанська окупанти вже зайняли такі села як Плетенівка, Огурцове, Гатище і Бугроватка. При цьому аналітик додає, що темпи просування російських загарбників все ж знизилися, якщо порівнювати з їх першими днями "прориву" у Харківській області.

При цьому, за інформацією Рьопке, протистоять російським загарбникам в тому числі і бійці із "Легіону "Свобода Росії"" і "Російського добровольчого корпусу".

Окрім того, німецький аналітик стверджує, що окупанти також ведуть наступ західніше на село Липці. Там їм вдалося взяти села Стрілеча, Красне, Пильна, Борисівка, а також увійти в Лук’янці та Глибоке. Як стверджує Рьопке, на цьому напрямку загарбники ведуть наступ лише силами однієї піхоти, яка практично не має техніки.

Нагадаймо, портал "Коментарі" розповідав, що багато мешканців Харкова не втекли від росіян і їх наступу, а пішли обороняти свою область.