Федоров розповів, як працюватиме цифровий рекрутинг до ЗСУфедоров,михайло

В Україні розробляють проєкт для цифрового рекрутингу до Збройних сил. Він буде націлений на пошук операторів дронів.

Про це в ефірі єдиного телемарафону повідомив віцепрем’єр-міністр з цифрової трансформації Михайло Федоров, передає Радіо Свобода.

"Ми знаходимося на фіналі цього проєкту. Пілот буде на напрямку безпілотників. Ми вже запустили декілька бета-тестувань із бригадами, коли шукаємо таргетовано пілотів-операторів для роти ударних дронів. Зараз тестуємо процес, наскільки є зворотний зв’язок від охочих вступити до лав ЗСУ", – сказав міністр.

За його словами, "мета проєкту – пояснити охочим, ким вони можуть стати, скільки буде тривати навчання, якою буде зарплата, які будуть бойові задачі".

"Складно запустити цей проєкт, бо потрібно перебудовувати систему. Систему, де немає ТЦК, де по суті розповідається про можливості, переваги та досвід, який буде", – додав Федоров.

Як відомо, наприкінці 2023 року Міноборони уклало угоди із чотирма компаніями, які надали безплатно свої майданчики і почали співпрацю в інтересах поповнення українського війська мотивованими фахівцями. Нині відомство співпрацює із платформами розміщення вакансій Lobby X, Work.ua, robota.ua, OLX Україна.

Автор: Юлiя Недашківська