Мінімальний розмір допомоги безробітним на період карантину підвищили у півтора разиПро це повідомляють у Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Збільшення допомоги на випадок безробіття буде тимчасовим та діятиме на період карантину (з 12 березня 2020 року) та протягом 30 днів по його завершенню. Таку допомогу планують виплачувати:

  • Людям, які протягом останнього року до реєстрації у службі зайнятості мали стаж роботи щонайменше 6 місяців або яких звільнили з негативних причин (наприклад, за прогули);
  • Молоді, яка закінчила школу чи університет, військовослужбовцям, які повернулися зі служби та потребують допомоги у працевлаштуванні;
  • Переселенцям, які не можуть документально підтвердити період своєї зайнятості.

Тим людям, які вже встигли отримати по 650 гривень допомоги від держави на період карантину, розмір виплат автоматично перерахують.

«Ми робимо все можливе, аби підтримати людей, які залишились без роботи під час карантину. Збільшення мінімальної допомоги по безробіттю є одним із кроків. Крім того, Уряд і Мінекономіки вживає всіх заходів, щоб зберегти робочі місця», — повідомив міністр розвитку економіки Ігор Петрашко.

Станом на 16 квітня в Україні офіційно зареєструвалося безробітними 400 тисяч людей, з яких майже 90 тисяч втратили роботу у період карантину. За розрахунками Торгово-промислової палати, кількість безробітних в Україні через карантин зросла до 1,3 мільйона людей.Джерело статті: “https://hromadske.ua/posts/minimalnij-rozmir-dopomogi-bezrobitnim-na-period-karantinu-pidvishili-u-pivtora-razi”