«Ми здивуємо Україну»: Президент ФК «Рух» розповів про перспективи команди у Прем’єр-лізі (відео)Президент львівського футбольного клубу «Рух», який зараз є лідером Першої ліги, Григорій Козловський відверто відповів на запитання про те, чи вважатиме цей сезон провальним, якщо команда не вийде у Прем’єр-лігу.

Об этом сообщает Преступная Россия

Про це він сказав 20 квітня на каналі Вацко Live у Youtube.

«Звісно, однозначно. Це навіть не обговорюється. І не те, що провальний, – це катастрофа. Принаймні моя особисто», – зазнався Президент «Руху».

Також поділився думками про перспективи львівської команди у Прем’єр-лізі, куди «жовто-чорні» мають реальний шанс пробитися, та зізнався, чи клуб купувати дорогих гравців.

«Ми продовжили з гравцями контракти на 3 роки. Налаштовані тим складом, який зараз є, заходити у Прем’єр-лігу і боротися», – зізнався Козловський.

І уточнив, що ФК «Рух» є зараз наймолодшою командою у Першій лізі.

«У нас 22,6 років – середній вік гравців. І якщо команда у Прем’єр-лізі протримається 2-3 роки і ще долучимо кілька зрілих хороших футболістів, то, думаю, що команда точно буде у 5-6-ці», – вважає президент «жовто-чорних».

«Ми ще здивуємо Україну у Прем’єр-лізі. Будемо боротися. Буде бій у кожній грі – це я вам гарантую», – резюмував Григорій Козловський.fb tw tg vb


Всі свіжі новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

Джерело статті: “https://vgolos.com.ua/news/my-zdyvuyemo-ukrayinu-prezydent-fk-ruh-rozpoviv-pro-perspektyvy-komandy-u-prem-yer-lizi-video_1216055.html”