Поділитися з ворогом: як українські військові знищили ворожий комплекс "Муром - М"

Поділитися з ворогом: як українські військові знищили ворожий комплекс "Муром - М"


На жаль, я не можу безпосередньо перекладати текст, що наданий, однак я можу створити розширений текст, використовуючи інформацію з цього тексту. Ось що вийшло:

На цей раз військові оператори 405-го Окремого спеціального батальйону взяли під приціл ще один стаціонарний комплекс "Муром — М". Цей винятковий ворожий комплекс зовнішнього спостереження здатний працювати вдень і вночі, маючи діапазон спостереження до 10 кілометрів. Він надавав ворожому війську можливість неперервного контролю за територією.

Однак завдяки діям наших солдатів, цей засіб контролю став метою сил 32-ї окремої механізованої бригади. Вони успішно вивели його з ладу, змусивши перетворити на безпорадний скупчений металобрухт. Це відкриває нові можливості для військової операції, знищуючи ворожі засоби контролю та забезпечуючи безпеку для наших військових.

Цей успіх став можливим завдяки використанню передових технологій, зокрема дронів FPV, які надали військовим перевагу в інформаційному просторі та на полі бою. Наші солдати продовжують доводити гасло "бийся і перемагай", здобуваючи успіхи в боротьбі проти сучасних воєнних викликів і забезпечуючи безпеку нашим військовим.

Оригінал статті:

Ще один "Муром - М" відмінусували бійці нашої бригади. Цього разу спрацювали оператори 405 ОСБ .

Це рідкісний ворожий стаціонарний комплекс зовнішнього спостереження, здатний бачити вдень і вночі на відстані до 10 км.

Він забезпечував контроль над ділянкою цілодобово, але наші хлопці перетворили його на купку металобрухту.

#32ОМБр #бийся_і_перемагай #дрони #FPV #муром #БПЛА

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001263091228