Україна готує контрнаступ: ЗМІ розповіли про плани ЗСУ атакувати ворога

Україна готує контрнаступ: ЗМІ розповіли про плани ЗСУ атакувати ворога


Український контрнаступ планується у Харківській області

Збройні сили України планують контрнаступ у Харківській області, щоб відтіснити російську армію з територій на північному сході регіону.

Україна готує контрнаступ: ЗМІ розповіли про плани ЗСУ атакувати ворога

ЗСУ готуються до контрнаступу. Фото з відкритих джерел

Агентство Bloomberg з посиланням на заяви українських військових повідомляє, що ЗСУ зупинили наступ росіян, які відкрили новий фронт, але не змогли досягти своєї мети зі створення буферної зони до 30 км.

Видання також пише, що РФ накопичує війська вздовж кордону в Сумській області, однак у Генштабі ЗСУ повідомили, що там посилено оборону, а тому українські військові уникнуть прорахунків, які дозволили росіянам швидко просунутися в Харківській області.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що необхідність проведення в Росії нової часткової мобілізації стане неминучою до кінця 2024 року або початку 2025 року. Як пише Financial Times з посиланням на джерело, близьке до керівництва російської армії, владі Росії, можливо, доведеться вийти за рамки нинішньої стратегії набору військовослужбовців. Такий крок може бути викликаний необхідністю зберегти перевагу російської армії на фронті в Україні.

Крім того, портал "Коментарі" розповідав, що будь-яка війна закінчується переговорами та угодами. Війна в Україні може закінчитися за фінським сценарієм, коли Фінляндія після війни з Радянським союзом втратила частину територій, але зберіглася як держава, заявив командир 57-ї окремої мотопіхотної бригади Олександр Бакулін. При цьому офіцер ЗСУ, чия бригада однією з перших вступила в бій з окупантами на Харківщині, вважає, що Україна вже виграла війну проти Росії.