У Переяславській громаді заборонили купатися у водоймах

У Переяславській громаді заборонили купатися у водоймах


У Переяславській громаді заборонили купатися у водоймах

У Переяславській громаді заборонили масово відпочивати біля водойм та купатися в них під час літнього періоду

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на сайт Переяславської міської ради.

У Переяславській громаді заборонили масовий відпочинок людей на водних об’єктах у літній період 2024 року. Рішення затвердила постійна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міськради Переяслава.

У зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, веденням активних бойових дій на території України та дією воєнного стану на території України, враховуючи рекомендації фахівців ДСНС України в Київській області, відсутністю поблизу водоймищ укриттів, рішенням постійної комісії з питань ТЕБ та НС виконкому міської ради було заборонено купання на водних об’єктах Переяславської міської територіальної громади у 2024 році,

– йдеться у повідомленні на сайті міськради.

Також у повідомленні зазначили, що водні об’єкти, які розміщуються в межах території громади, не мають облаштованих пляжів та відповідно є непридатними для купання людей.

З метою збереження життя та здоров’я населення громади рекомендуємо не відвідувати стихійні місця масового відпочинку на водних об’єктах громади, щоб уникнути масового скупчення людей,

– резюмували у повідомленні.

Нагадаймо, що Університет Григорія Сковороди у Переяславі увійшов до десятки кращих закладів вищої освіти України за показником працевлаштування випускників.