Стало відомо скільки ухилянтів розшукала поліція: яка область лідер з доставки до ТЦК

Стало відомо скільки ухилянтів розшукала поліція: яка область лідер з доставки до ТЦК


Поліція розшукала кожного п’ятого ухилянта від військової служби зі списків, які надіслали військкомати.

Згідно з даними Нацполіції, військкомати подали до поліції 94,5 тис. заяв щодо чоловіків, які ухиляються від явки до ТЦК. Про це повідомляє портал "Коментарі" з посиланням на видання Obozrevatel.

Стало відомо скільки ухилянтів розшукала поліція: яка область лідер з доставки до ТЦК

Поліція знайшла та доставила до ТЦК 20 тис. ухилянтів. Фото з відкритих джерел

Як повідомляє Obozrevatel лідером за кількістю заяв до поліції щодо ухилянтів стала Дніпропетровська область – понад 38 тис. з 94,5 тис. Це становить близько 40% від усіх заяв військкомів, які були надіслані до поліції. З 38 тис. осіб в Дніпропетровській області, які ухиляються від явки до ТЦК поліція знайшла та доставила до військкоматів 5,5 тис.

Друге місце за кількістю повідомлень про ухилянтів посіла Рівненська область – 9832, або 10,3% від загальної кількості. З них правоохоронці доставили у військкомати 1828 осіб.

На третьому місці за заявами до поліції про ухилення від військової служби стала Чернігівська область – 9,1 тис. звернень від військкомів, або близько 9,6%. З них поліція доставила до військкоматів 1429 осіб. В п’ятірку також потрапила Житомирська та Полтавська області – 8,2 тис., та 7,4 тис. заяв щодо пошуку ухилянтів було направлено до поліції відповідно.

З 94,5 тис. заяв до поліції щодо ухилення від військової служби, правоохоронні органи змогли знайти та доставити до ТЦК понад 20 тис. людей, тобто кожного п’ятого ухилянта.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що парламент прийняв нові штрафи щодо ухилення від мобілізації.

Також "Коментарі" писали про випадок на Закарпатті, коли суд виніс вирок жінці, яка проігнорувала повістку до територіального центру комплектування.