"Слуги" хочуть відмовитися від мандату: яка причина

"Слуги" хочуть відмовитися від мандату: яка причина


Давид Арахамія визнав , що нині в Верховній Раді катастрофічно бракує єдності

Монобільшість продовжує розсипатися. Так провладна фракція "Слуга народу" може втратити ще 17 штиків. Як повідомляє портал "Коментарі", про це повідомив голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія під час дискусії "2024: сценарії для країни", пише "Главком".

Лідер "слуг народу" в парламенті вважає, що нині в Верховній Раді катастрофічно бракує єдності.

На думку паралментаря, країні загрожує парламентська криза через депутатів, які хочуть перестати працювати.

"З парламентом взагалі велика криза наближається, тому що в мене тільки у фракції 17 є заяв на складання мандату. Тобто у нас уже 401 людина в парламенті, ще одну ми точно відпустимо за медичними обставинами – буде 400 людей. 226 (мінімально необхідна кількість для ухвалення рішення – ред.) з 400 дуже важко збирати, чесно кажучи. В інших фракціях і партіях я теж знаю, що є люди, які хочуть піти. Ми вирішили для себе, що не будемо давати голоси за складання мандатів, тільки якщо медично є дійсно ситуація, а так більше ніяких немає умов, за яким ми будемо голосувати за складання мандатів. Для того, щоб зберегти парламент легітимним", – пояснив Давид Арахамія.

При цьому "Главком" зауважує, що одна з причин, чому все більше "слуг народу" хоче якомога швидше скласти мандат може полягати в низьких зарплатах нардепів. Зарплатня нардепів – питання дуже непопулярне, і парламент на це сам не піде, йдеться в матеріалі, бо усвідомлює, яка дискусія розпочнеться у ЗМІ.