Путін розповів про випадок із дитинства, який пояснює його неадекватну поведінкуЧитать на русском

Путін розповів про випадок із дитинства, який пояснює його неадекватну поведінку

Путін розповів про випадок із дитинства, який пояснює його неадекватну поведінку

Глава кремлівського режиму Володимир Путін поділився "інтимною" подробицею з дитинства, яка може пролити світло на причини його неадекватної поведінки.

Відповідну історію про своє становлення він розповів у "Центрі знань Машук" у П’ятигорську.

"Інтимна річ. Я розповім тільки початок цієї історії. Мама поставила мене у кут. Уже не пам’ятаю, за що. І протягом якогось часу ходила, все запитувала, так грізно дивилася і запитувала: "Ти будеш вибачення просити, чи ні?" А чим закінчилася ця історія, я вам скажу віч-на-віч… Частину просто пропущу… Коротше, закінчилося це тим, що вона почала мене цілувати. Сама витягнула з цього кута, і все. І цим вся історія закінчилася", — повідав Путін.

І хоча на перший погляд може здатися, що вся ця розповідь просто ні про що, але насправді вона у певному сенсі є дуже показовою і багато що пояснює. Адже саме такий життєвий досвід і міг зробити з Путіна людину, патологічно нездатну визнавати свої помилки, а тим паче просити за них вибачення.

І, можливо, як і тоді, у дитинстві, російський диктатор все ще чекає, що, незважаючи на всі його воєнні злочини, хтось, врешті-решт, витягне його з того глухого кута, в який він загнав себе сам, та ще й "розцілує".