Родичка львівського губернатора допомагала ухилянтам тікати за кордон —Дата: 1 ноября, 2023 Автор: operkor 0 Комментарии

Зліва направо – Наталія Муха, Омелян Іванів, Максим Козицький, Степан Козицький

34-річна Наталія Муха, причетна до виїзду за кордон через систему «Шлях» майже 200 чоловіків призовного віку, які так і не повернулися в Україну, виявилась дружиною рідного брата Ольги Козицької (у дівоцтві Мухи) – дружини Степана Козицького, брата голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького.

Цей зв’язок ми підтвердили через дані декларацій, реєстр нерухомості, спільні адреси проживання.

Судячи з соцмереж Наталії Мухи і Ольги Козицької, вони є досить близькими подругами. Наталя Муха також присутня на спільних фото з Максимом і Степаном Козицькими.

Львів Козицкий схема

Нагадаймо, що 34-річна Наталія Муха очолює миколаївський осередок товариства «Просвіта» та керує миколаївським народним театром «Хліб».

За зверненнями цього осередку «Просвіти» і ГО «Театр Хліб» до Львівської ОВА, яка видавала дозволи на виїзд, з України виїхали і не повернулися майже 200 чоловіків призовного віку.

Видання «Наші Гроші» звернулись до Максима Козицького з проханням прокоментувати стосунки з Наталією Мухою – зважаючи на те, що ЛОВА намагається боротися з недобросовісними фондами і громадськими організаціями, які зловживають з отриманням дозволів для виїзду через систему «Шлях».

Львів губернатор Козицкий

Нижче наводимо письмову відповідь Максима Козицького: «Я не можу знати деталей життя всіх активістів, в тому числі і пані Наталії Мухи. З того, що я знаю – вона займає активну громадянську позицію у місті Миколаїв і з початку повномасштабного вторгнення налагодила волонтерську діяльність, в якій було залучено багато місцевих жителів. Тобто, її організації не є брехливими чи такими, що існують лише на папері. З того, що мені відомо, зараз вона особисто перевіряє інформацію, яку оприлюднило ваше видання».