Українська влада отримала лист з переліком реформ, які має зробити для подальшого отримання допомоги від СШАЧитать на русском

Українська влада отримала лист з переліком реформ, які має зробити для подальшого отримання допомоги від США

Українська влада отримала лист з переліком реформ , які має зробити для подальшого отримання допомоги від США

З Білого дому у Вашингтоні на адресу прем’єр-міністра та Офісу президента України було надіслано листа з означенням реформ, які українській владі слід провести, щоб і надалі отримувати військову та іншу допомогу від США. Зокрема, вони стосуються функціонування Наглядових рад Державних підприємств, антикорупційних органів (САП, НАБУ, НАЗК), Вищої ради правосуддя, загалом судової гілки влади.

Про це з посиланням на свої джерела повідомили українські ЗМІ. Так, усі реформи, зазначені у листі, розділені за пріоритетністю їх застосування: 0-3 місяці, 3-6 місяців, рік, 18 місяців.

Також листа від американських партнерів отримала Координаційна платформа донорів. У свою чергу народний депутат Ярослав Железняк (фракція "Голос") висловив думку, що ці листи – сигнал не лише українській владі, але й всім донорам України.

"Це не лише позиція США, передана Україні. Це лист, спрямований на Координаційну платформу донорів. Тобто ЄС, країни G7 та головні міжнародні фінансові організації (МВФ, Світовий банк, ЄІБ, ЄБРР, IFC). І зараз наступним логічним кроком буде синхронізація всіх вимог у меморандумах та умовах фінансування", – написав політик у своєму Telegram-каналі, уклавши, що союзники Києва націлені на формулу "гроші в обмін на реформи".

Посольство США в Україні повідомило, що Сполучені Штати надали запропонований перелік пріоритетних реформ для обговорення та зворотного зв’язку на Багатосторонній координаційній платформі донорів для України у Брюсселі.

Також у дипломатичному відомстві уточнили, що цей список було надано як основу для консультацій з урядом України та ключовими партнерами у рамках підтримки України та її зусиль щодо інтеграції до Європи. Метою цих зусиль є визначення пріоритетів та консолідація кроків щодо реформування разом з Україною та ключовими зацікавленими сторонами.

Українська влада отримала лист з переліком реформ, які має зробити для подальшого отримання допомоги від США: подробиці qhtiqzuitdiqerant

Українська влада отримала лист з переліком реформ, які має зробити для подальшого отримання допомоги від США: подробиці

Українська влада отримала лист з переліком реформ, які має зробити для подальшого отримання допомоги від США: подробиці

Українська влада отримала лист з переліком реформ, які має зробити для подальшого отримання допомоги від США: подробиці