Голова МЗС Естонії приїхав до Києва: обговорив зі Стефанчуком вступ України до НАТОЧитать на русском

Голова МЗС Естонії приїхав до Києва: обговорив зі Стефанчуком вступ України до НАТО
Голова МЗС Естонії приїхав до Києва: обговорив зі Стефанчуком вступ України до НАТО

Міністр закордонних справ Естонії Урмас Рейнсалу приїхав до Києва 21 березня. Він вже побував на засідання українського парламенту та поспілкувався з головою Верховної Ради Русланом Стефанчуком.

Об этом сообщает Компромат 2.0

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на голову Верховної Ради Руслана Стефанчука.

Стефанчук подякував Естонії за надану оборонну підтримку та підкреслив важливість її продовження для України, щоб остаточно зламати плани Росії.

Політики обговорили низку пріоритетних питань, передусім відповідальність Росії: "Зокрема, створення механізму відшкодування шкоди, завданої РФ, створення реєстру збитків та створення спецтрибуналу щодо злочину російської агресії".

Голова Ради наголосив на важливості санкційного тиску проти РФ та висловив сподівання, що 11 пакет санкцій стане дієвим проти країни-агресора. Окрім того, Стефанчук підкреслив, що сьогодні Україна фактично виконує роль країни НАТО, стримуючи російську агресію. "Висловив сподівання, що найближчим часом буде підписана декларація президента України Володимира Зеленського та прем’єр-міністра Естонії Каї Каллас щодо євроатлантичної інтеграції України. Це допоможе союзникам розпочати дискусію щодо розгляду заявки України на членство в НАТО", — додав він.

Голова Ради наголосив на важливості санкційного тиску проти РФ та висловив сподівання, що 11 пакет санкцій стане дієвим проти країни-агресора.

Окрім того, Стефанчук підкреслив, що сьогодні Україна фактично виконує роль країни НАТО, стримуючи російську агресію.

"Висловив сподівання, що найближчим часом буде підписана декларація президента України Володимира Зеленського та прем’єр-міністра Естонії Каї Каллас щодо євроатлантичної інтеграції України. Це допоможе союзникам розпочати дискусію щодо розгляду заявки України на членство в НАТО", — додав він.

Источник: Проект