Коронавірус, або підозра на нього: у лікарнях перебувають 43 буковинців у важкому стані
Із 25 лютого за стаціонарною допомогою через COVID-19 звернулися 657 буковинців. Про це повідомляє пресслужба Чернівецької ОДА.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

У медичних закладах Чернівецької області станом на 21 квітня перебувають 397 людей. Із них у 149 пацієнтів підтверджено коронавірус, решта – з підозрою.

За останню добу до лікарень госпіталізували 16 людей.

Найбільше хворих у ОКЛ (128, із підтвердженим COVID-19 – 42), Чернівецькій міській лікарні №1 (58, із них 34 позитивних), Глибоцькій (79, із них у 27 діагностовано коронавірус) та Сторожинецькій ЦРЛ (66, із них 23 мають позитивний тест на COVID-19).

Також зросла кількість пацієнтів у Кіцманській та Новоселицькій районних лікарнях.

У лікарнях станом на 21 квітня перебувають 43 пацієнтів у важкому стані, з них у реанімаціях – 30, на апаратах штучної вентиляції легень – 6.

У реанімації обласної клінічної лікарні є 8 пацієнтів, двоє з них підключені до апаратів штучної вентиляції легень. У п’яти хворих діагноз «коронавірус» підтвердили, ще троє – з підозрою. Шістьом хворим у важкому стані надають допомогу у реанімації Сторожинецької центральної районної лікарні. Двоє недужих – на апаратах ШВЛ, четверо – на кисневій підтримці. Коронавірус виявили у двох пацієнтів, ще у двох – підозра.

У реанімації Глибоцької центральної районної лікарні перебуває п’ятеро пацієнтів, вони на кисневій підтримці.

Двох пацієнтів на кисневій підтримці лікують у реанімації Новоселицької ЦРЛ.

У Хотинській центральній районній лікарні троє пацієнтів у важкому стані на кисневій підтримці.

У реанімації Чернівецької міської лікарні №1 є дев’ятеро пацієнтів, двоє з них – на апаратах штучної вентиляції легень. П’ятеро осіб хворі на коронавірус, решта – з підозрою.


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/bukovina/koronavirus-abo-pidozra-na-nogo-u-likarnyah-perebuvayut-43-bukovinciv-u-vazhkomu-stani-387966”