Український автомобільний ринок в умовах нових митних бар'єрів: що чекає електромобілі?

Український автомобільний ринок в умовах нових митних бар'єрів: що чекає електромобілі?


Вплив мит на китайські електромобілі в ЄС та інших країнах: що чекає український ринок?

На фоні загострення торговельних відносин між Європейським союзом та Китаєм, китайські електромобілі стають об'єктом додаткових митних обмежень. З 4 липня 2024 року ЄС планує введення додаткових мит на китайські електромобілі певних марок, якщо недавні перемовини не призведуть до узгодження. Це рішення прийняте після того, як США та Туреччина вже ввели свої мита в червні 2023 року, а Канада розглядає схожі заходи.

Наразі для українського автомобільного ринку ця ситуація може мати як позитивні, так і негативні наслідки. З одного боку, зростання мит може знизити конкуренцію від китайських електромобілів, що вже мають конкурентні переваги у вартості. З іншого боку, залежно від реакції місцевих виробників та імпортерів, це може сприяти підвищенню інтересу до внутрішнього ринку, де місцеві бренди та зарубіжні марки, що не обтяжені митами, можуть знайти нові ринкові можливості.

За словами віце-прем'єрки Христя Фріланд, уряд України розпочав моніторинг торговельних практик Пекіна в секторі електромобілів з 2 липня, що свідчить про активний підхід до забезпечення справедливих умов конкуренції на міжнародному ринку.

Зростання мит на китайські електромобілі також може вплинути на глобальні тенденції в розвитку електричних автомобілів, спонукуючи інші країни до заходів захисту внутрішнього ринку або стимулюючи співробітництво з альтернативними виробниками.

Усі ці зміни створюють нові виклики і можливості для українського автомобільного сектору, від яких буде залежати подальший розвиток ринку електромобілів та його учасників.

Оригінал статті:

Електрокари з Китаю дешеві, але небажані на ринках західних країн. З 4 липня ЄС запровадить додаткові мита на китайські електромобілі окремих марок, якщо розпочаті 22 червня перемовини між Євросоюзом та КНР не дадуть результатів.

У травні з 27,5% до 102,5% зросло загороджувальне мито на імпорт електрокарів з Китаю до США, у червні 40% мита запровадила Туреччина. До схожого кроку готується Канада. З 2 липня уряд країни місяць вивчатиме торгові практики Пекіна в галузі електромобілів, повідомила віце-премʼєрка Христя Фріланд.

Як це вплине на український автомобільний ринок і хто на цьому заробить? Читайте на Forbes

https://www.facebook.com/Forbes.Ukraine.official