Безпека на воді: Юні рятувальники з Хмельниччини навчають правилам!

Безпека на воді: Юні рятувальники з Хмельниччини навчають правилам!


Правила безпеки на воді від юних помічників рятувальників Хмельниччини

Діти з команди Дитячого Юнацького Рятувального Патруля "Маленька перерва" з міста Старокостянтинова в Хмельницькій області взяли на себе важливу місію – популяризувати правила безпеки на воді серед своїх однолітків та дорослих. Щодня вони нагадують усім про те, як дотримуватися правил, щоб уникнути нещасних випадків.

Відповідальне плавання: де, коли і як

В їхніх відео уточнено, на яких водоймах безпечно купатися, де є зони для плавання та як визначити небезпечні місця. Діти підкреслюють важливість обережності та дотримання офіційних пляжних місць з встановленими рятувальними постами. Вони наголошують, що купатися варто тільки в огороджених зонах під наглядом фахівців.

Діти з команди "Маленька перерва" розповідають про найбезпечніші години для плавання, коли вода спокійна та найменше небезпечна. Вони закликають дотримуватися цих порад і уникати купання у водах під час шторму або при поганій видимості.

Особливу увагу вони приділяють питанню нагляду за дітьми. Вони попереджають, що ніколи не слід залишати маленьких дітей без дорослого нагляду під час купання. Вони наголошують, що рятувальні пости мають бути завжди в області видимості, щоб в разі потреби оперативно надати допомогу.

Загальна уважність та особиста відповідальність

Усі ці правила, які вони активно пропагують, є частиною загального підходу до безпечної поведінки на воді. Вони закликають усіх бути уважними, дотримуватися встановлених норм і правил, щоб зберегти своє життя та життя інших.

Зусилля команди ДЮРП "Маленька перерва" є важливим кроком у напрямку підвищення обізнаності про безпеку на воді серед молоді та дорослих у Хмельницькій області. Їхня праця допомагає запобігати трагічним випадкам і рятує життя, роблячи наші водні простори безпечнішими для всіх.

Оригінал статті:

Правила поведінки на воді від юних помічників рятувальників Хмельниччини!

Учасники команди ДЮРП «Маленька перерва» зі Старокостянтинова щоденно нагадують одноліткам і дорослим, що правила поведінки на воді захистять вас від біди

У відео про те, на яких водоймах можна купатися, коли можна плавати та без кого не варто ходити на пляж!

Будьте уважними та дбайте про себе

https://www.facebook.com/MNS.GOV.UA