Netflix планує випустити 4 сезон "Бріджертонів": що відомо про новий сезон

Netflix планує випустити 4 сезон "Бріджертонів": що відомо про новий сезон


Вчора 13 червня на Netflix вийшло продовження серіалу

16 травня шанувальники знаменитого серіалу Бріджертони на Netflix отримали довгоочікуване продовження історії аристократичної родини. Чотири нові епізоди першої частини третього сезону викликали хвилю захоплення та дискусій серед глядачів, що віддано стежать за розвитком доль головних героїв.

Netflix планує випустити 4 сезон

Вийшла друга частина третього сезону серіалу Бріджертони

Учора, 13 червня, менш ніж через місяць після першої частини, Netflix порадував своїх передплатників другою частиною сезону, продовживши теми кохання, інтриг та секретів. В ексклюзивному інтерв’ю з Миколою Кохлан, виконавицею ролі Пенелопи Фезерінгтон, актриса поділилася, що на глядачів чекають не лише романтичні моменти, а й серйозні випробування для героїв.

“Дуже легко думати: "О, вони освідчилися один одному в коханні і житимуть довго та щасливо". Насправді все написано так, що їх може занести у будь-який бік, – розповіла актриса.

Сюжет обіцяє бути насиченим: нові серії наповнені драматизмом та важливими поворотами, які задають тон для можливого четвертого сезону.

Пенелопа і Колін Бріджертон, центральні фігури цього сезону, стикаються з рядом перешкод. Серед них — подвійне життя Пенелопи, яке, будучи леді Вісслдаун, пише про скандали лондонської аристократії. Ця двоїстість вносить розлад у їхні відносини, особливо коли в гру вступає Елоїз Бріджертон, яка знає секрети Пенелопи.

Заключні епізоди третього сезону обіцяють бути емоційними та напруженими. Головні герої готуються до весілля, але похмура таємниця загрожує зруйнувати їхні плани.

Творці серіалу вже анонсували, що робота над четвертим сезоном триває повним ходом, хоча точних дат виходу ще не встановлено.

Крім цього, розробники серіалу вирішили відійти від первісної хронології книг, наголошуючи на менш вивчених персонажах і надаючи глядачам нові кути сюжету. Цей хід, як очікується, посилить інтерес до продовження серії, утримуючи увагу фанатів та критиків, які прагнуть дізнатися, як розвиватимуться події далі.

Раніше "Коментарі" писали, що у сучасному телевізійному світі серіал "Бріджертон" від Netflix швидко завоював серця мільйонів глядачів. Елегантні бали, інтриги та, звичайно, захоплюючі історії кохання перенесли аудиторію на початок 19-го століття до Англії. Але скільки років героям серіалу, і як їх вік співвідноситься з реальними роками виконавців ролей?