Вночі в Одесі вирувала негода: які наслідки

Вночі в Одесі вирувала негода: які наслідки


Вночі, 29 травня, рясний дощ накрив Одесу та призвів до підтоплення ряду магістральних вулиць.

Про це повідомили у пресслужбі Одеського муніципалітету.

Над ліквідацією підтоплень та забезпеченням проїзду працювало сім бригад комунального підприємства "Міські дороги". Залучено вісім одиниць техніки та 25 співробітників.

У мерії зазначили, що наразі на магістральних вулицях рух відновлено.

Втім, поки що ускладнений рух вулицею Одарія, Отамана Чепіги ріг Церковної, а також Хімічної ріг Промислової.

Останнього разу негода, яка вирувала в Одесі з 20 квітня й продовжилася 21 квітня звалила 15 дерев та великих гілок. Тоді в місті випало 42 міліметри опадів — це 1,5 місячної норми.

У березні негода пошкодила дахи житлових будинків у місті Білгород-Дністровському.

Сильними поривами вітру були зірвані покрівлі багатоквартирних будинків. Особливо постраждали будинки на вулицях Мира, 5, Одеський шлях, 4, Українська, 13 і Франка, 7. Наразі зафіксовано пошкодження 15 будівель. Тоді через шторм були знеструмлені близько 70 населених пунктів в Одеській і Миколаївській областях. Зокрема, на Одещині через сильні пориви вітру без світла залишились близько 44 тисяч точок обліку. В обласному центрі діяли графіки погодинних відключень. Обмеження застосовували для понад 33 тисяч абонентів.

Торік вітер та заметіль, що вирували Одеською областю весь день 26 листопада призвели до руйнування труби однієї з котелень Одеси, обривів контактної мережі електротранспорту та падіння понад 100 дерев.

Вночі внаслідок сильного вітру на одній з районних котелень великої потужності сталася аварія — впала труба заввишки понад 100 метрів.