Відомий професор потрапив у скандал: заявив про потребу знищити людство смертельним вірусом

Відомий професор потрапив у скандал: заявив про потребу знищити людство смертельним вірусом


Професор викликав бурхливі дискусії своїм методом щодо зупинки зміни клімату.

Вулканолог, кліматолог, професором геофізики та кліматичних небезпек в Університетському коледжі Лондона Білл Макгуайр оприлюднив скандальний допис в мережі про роздуми щодо уникнення кліматичної катастрофи. За словами професора, єдиним способом зупинити зміни клімату – це знищення людства.

Відомий професор потрапив у скандал: заявив про потребу знищити людство смертельним вірусом

Протест щодо проблем зі зміною клімату. Фото з відкритих джерел

Популярний вчений та активіст Білл Макгуайр поділився своєю думкою щодо методу, яким можна зупинити зміни клімату.

"Якщо бути гранично чесним, єдиний реальний спосіб скоротити викиди парникових газів настільки швидко, наскільки це необхідно, щоб уникнути катастрофічної кліматичної руйнації, яку я бачу, – це знищення людей пандемією з дуже високим рівнем смертності", – написав Макгуайр.

Допис професора викликав різку критику серед популяризаторів науки, а також колег Макгуайра. Зокрема вченого звинуватили в екотероризмі.

"Я наляканий, побачивши, повідомлення Білла. Аргумент безпідставний, але, що ще гірше, це зауваження, яке підтримує екофашизм. Я закликаю вас видалити цю публікацію", – написав еколог зі Школи соціальних наук Кардіффського університету Аарон Тьєррі.

Після багатьох критичних зауважень Білл Макгуайр видалив свій допис, проте заявив, що не збирається просити вибачення та й надалі буде дотримуватися своєї думки. Професор наголосив, що його повідомлення дуже багато людей сприйняли помилково, або навмисно неправильно.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що вчені зробили тривожне попередження: людство перетнуло небезпечну позначку.

Також "Коментарі" писали про вчених, які знайшли у Чорнобилі істот, на яких не впливає радіація.