Як не порушити ПДР за кордоном: незвичайні правила, про які ви не знали

Як не порушити ПДР за кордоном: незвичайні правила, про які ви не знали


Понеділок без коліс та інші курйозні правила дорожнього руху

У різних куточках світу водії стикаються з унікальними і часом вкрай дивними правилами дорожнього руху, які можуть змінюватись від обов’язкової наявності запасних очок в автомобілі до повної заборони на водіння у певні дні. У цій статті ми розглянемо сім таких незвичайних правил дорожнього руху з усього світу.

Як не порушити ПДР за кордоном: незвичайні правила, про які ви не знали

Дива на дорогах: ПДР, які можуть вас приголомшити

Філіппіни: Заборона поїздок у певний день тижня

У Манілі діє система "number coding", яка забороняє водіям використовувати дороги в певні дні тижня залежно від останньої цифри номерного знака. Це правило введено для зниження трафіку та забруднення повітря.

Іспанія: Запасні окуляри для водіїв

В Іспанії водії, які потребують окулярів для водіння, повинні мати в автомобілі запасну пару. Ця вимога допомагає забезпечити безпеку у разі пошкодження чи втрати основних очок.

Німеччина: Заборона на зупинку на автобані

У Німеччині на автобанах суворо заборонено зупинятися без потреби. Порушення цього правила може спричинити штрафи, оскільки зупинка вважається створенням небезпеки для інших учасників руху.

Таїланд: Заборона на їзду без сорочки

У Таїланді водіям та пасажирам заборонено перебувати в автомобілі без верхнього одягу. Це правило спрямоване на підтримку громадського порядку та пристойності.

Японія: Обов’язковий контроль шуму

У Японії існують суворі правила контролю шуму, включаючи заборону гучного музичного супроводу в автомобілях, особливо у нічний час. Це робиться зниження шумового забруднення в щільно населених районах.

США, штат Алабама: Заборона на водіння із зав’язаними очима

В Алабамі існує незвичайне правило, яке забороняє водіям керувати транспортним засобом із зав’язаними очима. Хоча це здається очевидним, наявність такого правила наголошує на важливості візуального сприйняття при водінні.

Франція: Обов’язкова наявність алкотестера

У Франції кожен автомобіль має бути обладнаний алкотестером. Це правило введено для запобігання водінню у стані алкогольного сп’яніння та покращення загальної безпеки на дорогах.

Ці правила є лише невеликою частиною різноманіття дорожніх норм, що існують у різних країнах, і нагадують про важливість знання та дотримання місцевих правил дорожнього руху під час міжнародних поїздок.