США готуються заборонити програмне забезпечення від "Лабораторії Касперського",

США готуються заборонити програмне забезпечення від "Лабораторії Касперського",


касперский,касперского,лаборатория

Адміністрація президента США Джо Байдена готується заборонити американським компаніям та громадянам використовувати програмне забезпечення "Лабораторії Касперського" з міркувань національної безпеки.

Про це пише CNN посиланням на пʼятьох американських чиновників. Рішення може бути ухвалене вже цього місяця, передає Forbes.

Урядовим установам країни вже заборонено використовувати це ПЗ, але дії щодо запобігання використанню "Лабораторії Касперського" приватними компаніями є безпрецедентними.

За даними телеканалу, міністерство торгівлі США ухвалило попереднє рішення заборонити певні транзакції між російською компанією та американськими покупцями.

Це остання спроба уряду США використати свої широкі регулюючі повноваження, щоб перешкодити американцям використовувати технології, які чиновники вважають загрозою національній безпеці.

Однією з цілей наказу буде зниження будь-якого ризику для критично важливої інфраструктури США, повідомили джерела CNN.

Співрозмовники відмовилися детальніе розповісти про рішення щодо продуктів "Лабораторії Касперського", але очікується, що основна увага буде приділена антивірусному програмному забезпеченню компанії.

"Лабораторія Касперського" була заснована у Москві у 1997 році. Відтоді вона перетворилася на одну з найуспішніших у світі компаній з виробництва антивірусного програмного забезпечення поряд з такими американськими конкурентами, як McAfee та Symantec.

У березні 2022 Федеральна комісія зі звʼязку США додала "Лабораторію Касперського" до списку компаній, які становлять загрозу національній безпеці. "Лабораторія Касперського" стала першою компанією в сфері кібербезпеки, яка опинилася у списку.