Турецька компанія продає lifecell французькому мільярдеруlifecell

Турецька телекомунікаційна компанія Turkcell вирішила продати українського мобільного оператора lifecell французькій NJJ Capital.

Про це йдеться в повідомленні на турецькій платформі публічного розкриття інформації від 29 грудня, передає Forbes.

Окрім мобільного оператора, Turkcell продає також мережу кол-центрів (ТОВ "Глобал Білгі") та оператора вишок мобільного звʼязку ТОВ "Укртауер".

Причини та сума угоди у повідомленні не розкриваються.

Зазначається, що передача активів ще не завершилася. Інформація про угоду "буде доведена до відома громадськості в повному обсязі та своєчасно", йдеться у повідомленні компанії.

Номінальна вартість проданих акцій становить 12,7 млрд грн ($333,4 млн) для lifecell, 47,2 млн грн для ТОВ "Глобал Білгі" і 1,96 млрд грн для ТОВ "Укртауер".

Французька інвестиційна компанія NJJ Capital належить мільярдеру Ксавʼє Ньєлю. Ньєль – засновник і мажоритарний акціонер третього за величиною мобільного оператора Франції Iliad, (працює під брендом Free). Також він є співвласником газети Le Monde, власником найбільшого телеком-провайдера Монако – Monaco Telecom, швейцарського телеком-провайдера Salt Mobile та ірландської телеком-компанії Eir.

Автор: Юлiя Недашківська