Moet Hennessy відмовиться від назви “шампанське” заради російського ринкуУ компанії Moet Hennessy відмовляться від назви “шампанського” для збереження російського ринку. Тепер в Росії їх шампанське буде називатися “ігристим вином”.

moet hennessy
Фото: keywordsbasket.com

Про це повідомляє

Об этом сообщает АРМС ДАТА

У тексті заяви компанії, опублікованої , йдеться, що рішення прийнято відповідно до нової вимоги російського законодавства, яке залишає назва французького регіону Шампань для ігристих вин, вироблених в РФ.

"Поправки, що вимагають згадки ігристого вина на задній стороні пляшок з шампанським, привели до тимчасового припинення поставок для коригування з точки зору логістики і регулювання. Як тільки це буде зроблено, поставки відновляться якомога швидше", — наголошується в заяві Moet Hennessy.

Нагадаємо, згідно з прийнятим нещодавно Держдумою РФ поправок до закону про регулювання алкогольної продукції, найменування "шампанське" залишається тільки за продукцією російських виробників. Імпортна ж продукція, в тому числі і французьке шампанське, згідно з буквою закону, іменується ігристими винами. 2 липня документ підписав президент Володимир Путін.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Угорщина буде отримувати російський газ в обхід України.

Читати також:
Угорщина буде отримувати російський газ в обхід України
Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/moet-hennessy-vidmovytsya-vid-nazvy-shampanske-zarady-rosijskogo-rynku/”