Міністр оборони України про наслідки можливого вторгнення: Не вірю, що Росія переможе – «це буде кривава бійня»

Міністр оборони України про наслідки можливого вторгнення: Не вірю, що Росія переможе – «це буде кривава бійня»
Міністр оборони Олексій Резніков, коментуючи можливе вторгнення військ РФ в Україну, заявив, що він не вірить, що Москва може перемогти в Україні.

Об этом сообщает Устав ГРУПП


Про це інформує CNN.

«Я не вірю, що Росія переможе в Україні. Це інше. Це буде кривава бійня, російські хлопці теж повертатимуться у трунах», — сказав він.

За словами Резнікова, Україна не хоче, щоб американські чи канадські військові воювали за неї, але Україна потребує підтримки у модернізації власних Збройних сил.

Також міністр зазначив, що позиція "не провокувати РФ" не спрацює, це було доведено на прикладі подіій у Грузії, британському місті Солсбері та у Криму.

На думку українського міністра, сильна позиція Заходу, щодо підтримки України, як союзника, може стати стримуючим чинником для подальших агресивних дій Москви.

Раніше газета The Washington Post повідомила, що має у розпорядженні документ американської розвідки із супутниковими фото, на яких видно, що російські війська в кількості 70 тисяч осіб зосереджені у трьох місцях неподалік кордону України, а також в тимчасово окупованому Криму. Загалом нині там розгорнуто 50 бойових тактичних груп, а також танки та артилерія.

Минулої п’ятниці президент США Джо Байден заявив, що його адміністрація готує цілий комплекс ініціатив, спрямованих на стримування російської агресії.

5 грудня міністр оборони України Олексій Резніков в ефірі естонського телебачення повідомив, що кількість військ РФ біля українського кордону зростатиме, загальна їх чисельність може збільшитись до 175 тисяч.

Раніше держсекретар Ентоні Блінкен заявив, що США дали зрозуміти Кремлю, що дадуть рішучу відповідь, в тому числі й за допомогою низки економічних заходів. Він не уточнив, які саме санкції розглядаються, але однією з них може стати відключення Росії від системи міжнародних платежів SWIFT. У квітні парламент Європейського Союзу ухвалив резолюцію, що передбачає можливість відключення Росії від SWIFT, якщо її війська ввійдуть в Україну.

«Аргумент»


Источник: Люди