Вірний пес на службі у Вілкулів: як Микола Колесник змінює партії

Вірний пес на службі у Вілкулів: як Микола Колесник змінює партії


Колишній депутат Криворізької міської ради Микола Колесник почав передвиборчу гру і, схоже, плекає амбіції стати міським головою. Принаймні, Колесник розгорнув активну медійну кампанію і постійно світиться на значимих суспільно-політичних заходах у місті. І все б нічого, це було б гарним початком і майданчиком політичної карьєри, якби не кілька «але». Колесник так часто «перевзувався» і змінював політичні прапори, що сьогодні важко сказати, за яку команду від грає. За «зелених», «червоно-білих» чи навіть «біло-голубих»? 

Сьогодні з боку Колесника не лунає жодної критики в бік міської влади. Така типова для нього поведінка. Так само раніше він спочатку критикував місцеву «Батьківщину» в особі Бабенко, а потім від цієї партії балотувався в облраду.


Але і це ще не все. Вперше депутатом міськради Колесник став від… тодішньої «Партії Регіонів», а далі почав перефарбовуватися. Став головою місцевого УКРОПу, депутатом міськради від цієї політсили та головою фракції. Але Колесник чітко відчуває, коли рейтинг політичних гравців падає, можливо, це навичка зі спорту, і тікає до більш сильних конкурентів. 


Так було і з УКРОПом. Щойно рейтинги захиталися, стабільності і авторитету стало менше, Микола Юрійович побіг до більш сильних та перспективних. Зокрема, його помітили у спілкуванні з Олександром Вілкулом. Колесник своїх нових уподобань не приховував і навіть брав участь у заходах його благодійного фонду.

Примітно, що зараз Колесник працює на телеканалі, який пов’язують з Вілкулами. На «Першому міському телеканалі» Микола Колесник має ефірний час і регулярно критикує і навіть прямо звинувачує партію «Слуга народу» та депутатів Юрія Корявченкова й Олени Криворучкіної.

Отаке додаткове підтвердження прихильності до команди колишнього мера міста Юрія Вілкула, який після смерті Костянтина Павлова виконує обов’язки мера. 


Тобто, Колесник тепер не просто посіпака нового тимчасового керівника, а ще й його рупор на місцевому телебаченні. 

У суспільстві існує стереотип, коли жінка змінює чоловіків, вона отримує певне кліше. Цікаво, а як тоді можна назвати чоловіків, які змініюють політичні партії?!  То хто ви, Миколо Юрійовичу?