Важкі бої на Харківщині: окупанти хочуть оточити стратегічне місто

Важкі бої на Харківщині: окупанти хочуть оточити стратегічне місто


В ЗСУ наголосили , що метою російських окупантів на Харківщині було створення так званої "буферної зони", однак Сили оборони змогли зупинити наступ ворога.

Російські загарбники ведуть активні бойові дії, щоб оточити місто Куп’янськ на Харківщині, але Сили оборони України здійснюють результативні контратаки і не дають загарбнику закріпитися. Про це під час телемарафону сказав спікер ОСУВ "Хортиця" Назар Волошин.

Важкі бої на Харківщині: окупанти хочуть оточити стратегічне місто

Наступ РФ на Харківщині (фото з відкритих джерел)

"За останній тиждень ситуація кардинально не змінилася. Ворог не полишає спроб проводити штурмові дії і користається перевагою в живій силі і техніці, і намагається дійти до своєї мети, а мета ворога незмінна – вийти на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей. І є в нього певні наміри щодо Харківщини. Тому на різних напрямках ситуація різна", — зазначив Волошин.

Речник додав, що за минулу добу по лінії фронту мали місце 115 бойових зіткнень із ворогом, з них 95 — в зоні відповідальності оперативно-стратегічного угрупування військ "Хортиця".

Даючи коментар щодо ситуації на Харківщині, він сказав, що мета загарбника на півночі області — створення так званої "буферної зони", проте бійці Сил оборони не дали шансів окупантам.

"Наші Сили оборони ворога зупинили, взяли ситуацію під контроль і проводяться наступальні дії. Звісно, окрім півночі області російські війська намагаються і, ймовірно, мають на меті наступати на схід області, щоб обійти зі сходу місто Куп’янськ і створити якийсь певний плацдарм. Втім успіху вони там не мають, наші захисники контратакують", — завершив Волошин.

Нагадаймо, що "Коментарі" писали про те, що Макрон і Шольц змінюють свій погляд на удари по РФ. Зміна позиції Франції та Німеччини щодо можливості використання Україною західної зброї щодо об’єктів на території країни-агресора може мати значні наслідки.