У ISW пояснили, що стоїть за заявами Путіна про нелегітимність Зеленського

У ISW пояснили, що стоїть за заявами Путіна про нелегітимність Зеленського


Путин

Напередодні, 28 травня, від кремлівського тирана Володимира Путіна пролунала заява щодо «нелегітимності» Володимира Зеленського як президента («термін» настав 20 травня) і вказівкою на те, що тепер єдина законна влада в Україні — Верховна Рада та її спікер Руслан Стефанчук, нібито у відповідність із нормами українського законодавства.

Про те, чому Путін грубо спотворив «Конституцію України» і норми законодавства країни, крім прагнення здійснити чергову інформаційну спецоперацію Кремля, видавши себе за «знавця» законодавства, пише «НБН», посилаючись на Інститут вивчення війни (ISW).

На думку аналітиків ISW, Путін продумано доповнює свої вкидання подібними «юридичними тонкощами», маючи намір сформувати враження про отримання належної освіти в українській правовій тематиці для створення «чіткого голосу в цьому питанні». Зокрема, застосування сумнівної державно-правової «мови» Путіним, судячи з усього, повинно викликати довіру у слухачів до неправдивих наративів Кремля, без перевірки всіх фактів, бо юридична термінологія, по суті своїй, є «щільною і непрозорою».

В Інституті вивчення війни додали — насправді «Конституція України» і закон «Про воєнний стан», що подовжили перебування Володимира Зеленського на посаді президента країни, не настільки складні, щоб їх не зміг вивчити звичайний читач, зокрема і з РФ.

Таким чином, спотворення, які вкидає Путін, здебільшого спрямовані на іноземну аудиторію, переважно, — з країн Заходу (через «мовний бар’єр», зокрема), з метою відштовхнути місцеве населення від підтримки України.

Раніше ми писали про те, що Путін називав «єдину легітимну» владу в Україні.