Окупанти вибрали нову ціль на Харківщині. Яке місто хоче захопити ворог

Окупанти вибрали нову ціль на Харківщині. Яке місто хоче захопити ворог


Російські терористи вибрали нову ціль на Харківському напрямку, про це в ефірі 24 каналу розповів військовий експерт Олександр Мусієнко. За його іфнормацією, під загрозою може опинитися Козача Лопань

Бойові дії на Харківському напрямку продовжуються. Більше того, як відзначив Олександр Мусієнко, російські загарбники залучили ще не всі свої сили для ведення наступу на цій ділянці фронту. Більше того, експерт не виключає, що загарбники планують поширити наступальні дії у Харківській області. Наприклад, каже Мусієнко, ворог спробує наступати на населений пункт Козача Лопань.

Окупанти вибрали нову ціль на Харківщині. Яке місто хоче захопити ворог

Козача Лопань

"Ймовірно, цього тижня окупанти розглядають такий сценарій. У Білгородській області якраз концентруються війська",

- розповів Мусієнко.

При цьому експерт вважає, що Сили оборони доклали максимальних зусиль, та зуміли зупинити просування окупантів у Харківській області. Окрім того, він додав, що на цей напрям підійшло підкріплення.

Мусієнко підкреслив, що хоча ворог не зумів захопити Вовчанськ, проте все ж за кілька днів окупанти зуміли просунутися, проте станом на зараз це просування зупинено Силами оборони.

Втім, як підкреслив експерт, зарано говорити про те, що Сили оборони цілком зупинили наступ окупантів на Харківську область. За його словами, ворог тільки почав свої дії і тому зовсім не виключено, що він спробує просунутися далі, щоб розширити фронт.

Окрім того, Мусієнко заявив, що у планах ворога було захоплення Вовчанська, а потім звідти вони хотіли рухатися на Козачу Лопань й, можливо, з Грайворону або в бік Великої Писарівки на Сумщину, або на Золочів на Харківщині.

Втім, як підкреслив Мусієнко, Сили оборони наразі активно зривають цей ворожий план. Проте, на його думку, окупанти все ж не будуть від нього відмовлятися, чи змінювати його. Тобто, підкреслив експерт, треба бути готовими до того, що окупанти затвердили ці плани і будуть йти до їх виконання будь-якою ціною.

Як підкреслив Мусієнко успіх чи навпаки провал цих ворожих планів буде залежати виключно від злагодженості дій українських військових.

Нагадаймо, портал "Коментарі" розповідав про те, що у Вовчанську склалася критична ситуація.