У Польщі заявили, що перервали переговори з Україною через звинувачення в корупції

У Польщі заявили, що перервали переговори з Україною через звинувачення в корупції


Польща вирішила перенести переговори через підозри в корупції серед українських політиків .

Переговори щодо обмеження імпорту українських сільськогосподарських продуктів перервали через те, що "деякі представники" з боку Києва отримали підозру щодо корупційної діяльності. Про це заявив заступник міністра сільського господарства Польщі Міхал Колодзейчак, який брав участь у попередньому раунді переговорів між країнами.

У Польщі заявили, що перервали переговори з Україною через звинувачення в корупції

Міхал Колодзейчак. Фото з відкритих джерел

Міхал Колодзейчак в інтерв’ю Dziennik Gazeta Prawna розповів, що 14 травня мали відбутись міжурядові переговори представників Польщі та України, проте вони були скасовані.

"Переговори з Києвом перервали, тому що ми не будемо вести переговори з людьми, яких звинувачують у корупції", – сказав Колодзейчак.

Заступник міністра сільського господарства Польщі заявив, що наразі протести польських фермерів закінчились. За його словами, поодинокі мітинги, які досі відбуваються були "організовані на політичне замовлення" до Європарламенту.

Зазначимо, що міністр агрополітики України Микола Сольський 25 квітня подав у відставку, а 9 травня був звільнений з посади міністра. Його підозрюють в оборудках із землею на 500 мільйонів. Підозру у цій справі також отримав заступник Сольського — Маркіян Дмитрасевич.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що Міхал Колодзейчак шокував своєю поведінкою під час переговорів між українською та польською делегацією. Як повідомляють польські ЗМІ, посадовець міг зірвати переговори обох країн.

Також "Коментарі" писали про те, чому відставка Миколи Сольського показова та як змінюється українська влада під час періоду війни проти Росії.