"Потрібно реагувати": у Раді попередили про можливе посилення мобілізації в УкраїніЧитать на русском

"Потрібно реагувати": у Раді попередили про можливе посилення мобілізації в Україні

Якщо Росії вдасться провести примусову мобілізацію від 400 до 700 тисяч осіб, Україна буде змушена збільшити чисельність своєї армії, вважає нардеп Роман Костенко.

Через темпи мобілізації в РФ Україна буде змушена також посилити мобілізаційні процеси та збільшити кількість військ. Про це в інтерв’ю Radio NV сказав секретар Комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Роман Костенко.

За його словами, якщо Росії вдасться провести примусову мобілізацію від 400 до 700 тисяч, як про це повідомили в Генштабі ЗСУ, Україні "потрібно реагуватиме на цей виклик своєю мобілізацією — інтенсивніше, ніж зараз є".

"Зараз ми проводимо мобілізацію, реагуючи на те, які сили та засоби є у росіян. Наприклад, є у них приблизно 400 тисяч військових. Тому ми реагуємо мобілізацією, поповнюємо наші частини, що стоять на передньому краї, формуємо нові. Звичайно, якщо мобілізація у Росії йтиме таким темпом, нам потрібно буде мобілізацію збільшувати [кількість нашого війська] для того, щоб можна було адекватно реагувати", — сказав Роман Костенко.