На розвиток Савранської ОТГ на Одещині приватна компанія щорічно виділятиме 3 млн грн

На розвиток Савранської ОТГ на Одещині приватна компанія щорічно виділятиме 3 млн грн


10 квітня біля села Осички Савранського району на півдні Одеської області, де компанія «Українська група постачання» планує добувати графітову руду, відбулася зустріч її членів із представниками громади. Про це повідомила журналіст «СтопКору» Марія Шевель.

tanay vidobutok grafitu
Фото: СтопКор
tanay vidobutok grafitu
Фото: СтопКор

Організатором виїзду виступив голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький. Для того, щоб перевірити, що ж насправді відбувається у селі та біля його околиць, на місце події прибули представники виїзної комісії, до якої увійшли екологи, біологи, історики, геологи та депутати обласної ради.

Об этом сообщает Гипотеза

Представники громади озвучили свої побоювання та запитання щодо безпечності такого сусідства. Представники «Української групи постачання» запевнили, що боятися нічого. Мовляв, усе робитимуть без порушень екологічних норм і навпаки, хочуть вкладатися у розвиток громади.

«Дуже багато спекуляцій на цій тематиці, саме тому ми готові зустрічатися, розповідати тощо. Ми розуміємо, що заходимо сюди на десятиріччя, тут вистачить запасів на 25-річну роботу підприємства», – зазначив директор «Пержанської рудної компанії» Віктор Танай.

tanay vidobutok grafitu
Віктор Танай Фото: СтопКор
tanay vidobutok grafitu
Фото: СтопКор

Нагадаємо, місцеві жителі виступають проти сусідства з графітовим кар’єром. Водночас місцева влада бачить сенс у цьому проєкті.

«Адже це інвестиції у розвиток району, сотні робочих місць і 10-12 мільйонів на рік до районного бюджету. Тобто за 20 років – понад 200 мільйонів гривень», – наголошує журналістка.

tanay vidobutok grafitu
Фото: СтопКор

Також очільники компанії підкреслюють: вони хочуть слухати громаду та її потреби. Саме тому запропонували підписання соціальної угоди на фінансування розміром у 3 мільйони гривень щорічно до бюджету громади. Передача угоди відбулась у селищній раді.

Читати також:
Найкращі ВНЗ для вступу у Кропивницькому
Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/na-rozvytok-savranskoyi-otg-na-odeshhyni-pryvatna-kompaniya-shhorichno-vydilyatyme-3-mln-grn/”