Арахамія хоче, щоб Тищенка покарали за роботу ресторану "Велюр" під час карантинуАрахамія хоче, щоб Тищенка покарали за роботу ресторану "Велюр" під час карантину

Заступник голови фракції "Слуга народу" Микола Тищенко повинен бути покараний за роботу ресторану "Велюр" під час карантину.

Об этом сообщает Руспрес

Про це заявив голова цієї фракції Давид Арахамія під час брифінгу.

"У нас не було офіційного зібрання фракції, але ми хочемо провести і розглянути це питання. Моя особиста думка, що він має бути покараний згідно з законом. І його заклад, і він особисто. Сплатити те, що треба сплатити", — сказав він.

До того ж, на думку Арахамії, "політично" Тищенко повинен мати "подвійну відповідальність".

"Зокрема, за його бажанням, якимось чином, я не знаю, який механізм, сплачувати це в подвійному розмірі. Тому що він не просто громадянин України, а він народний депутат", — додав голова фракції "Слуга народу".

Нагадаємо, раніше журналісти-розслідувачі Bihus.info помітили, що до ресторану "Велюр" під’їжджають відомі у політичних колах люди та заходять всередину. Під час спостережень вони зауважили, як у "Велюр" приїжджали народні депутати Антон Яценко та Олександр Кабанов, а також один із співробітників "Метінвесту" Віталій Кисіль.

Водночас самі журналісти також намагались забронювати столик у ресторані, але їм відмовили, зазначивши, що "Велюр" зачинений на карантин.

Згодом сам Тищенко заявив, що в його ресторані "Велюр" у центрі Києва відбуваються особисті зустрічі.

Окрім цього поліція Києва перевірила ресторан.


Джерело статті: “https://tsn.ua/politika/arahamiya-hoche-schob-tischenko-pokarali-za-robotu-restoranu-velyur-pid-chas-karantinu-1538331.html”