На Балі знайшли мертвою українську родину
На острові Балі в Індонезії двоє громадян України були знайдені мертвими в номері одного з готелів. Про це повідомив директор департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України Сергій Погорельцев, передає "Інтерфакс-Україна".

Об этом сообщает Руспрес

За його словами, Департамент консульської служби МЗС звернулася громадянка України, повідомивши, що її батьки — українські громадяни — були знайдені мертвими в номері одного з готелів, де вони проживали.

За інформацією посольства України в Індонезії, місцева поліція підтвердила факт смерті наших співвітчизників і почала слідчі дії.

Погорельцев додав, що тіла померлих доставлені в місцеву лікарню і зараз проводяться аналізи на можливу наявність коронавірусу COVID-19 в тілах померлих, результати очікуються 3 травня.

Він додав, що в разі негативного результату аналізів буде проведена аутопсія для встановлення причин смерті громадян України.

Раніше поліція Балі затримала колишнього слідчого закарпатської міліції, якого внутрішня безпека викрила у скоєнні злочину.


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/na-bali-znayshli-mertvoyu-ukrayinsku-rodinu-346215_.html”