Прем’єр-міністр: Україна вчасно увійшла в карантин і вчасно з нього вийде Роздрукувати
Україна сьогодні має порівняно невелику кількість тих, які захворіли на коронавірусну інфекцію COVID-19, завдяки тому, що вчасно були введені обмежувальні заходи.

Об этом сообщает Преступная Россия

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, відкриваючи чергове засідання Кабінету Міністрів, зазначив, що в останні дні до Уряду надходить багато звернень щодо необхідності послабити карантинні заходи. Проте, безвідповідальні заклики достроково вийти з карантину можуть лише нашкодити і наразити багатьох українців на небезпеку.

– Я хочу звернутись до всіх українців та особливо до представників бізнесу. Те, що у нас менше хворих у порівнянні з іншими країнами, – це завдяки вчасно вжитим карантинним заходам та вашій відповідальній позиції по цих заходах. Ми вчасно зайшли в карантин і вчасно з нього вийдемо, – наголосив Прем’єр-міністр. – Швидкість послаблення по інших сферах та об’єктах залежатиме від епідемічної ситуації. Я вже доручив всім міністерствам та відомствам розробити критерії для тих об’єктів, які будуть поступово відкриватися. Це стосується і відкриття агропродовольчих ринків. МОЗ та Мінекономіки за моїм дорученням вже розробили чіткі критерії роботи ринків та чіткі алгоритми контролю.

Денис Шмигаль також поінформував, що вчора на Раді з питань економічного розвитку з провідними економістами був підтриманий запропонований Урядом «адаптивний» карантин. Це означає, що в разі спалахів інфекції в окремих регіонах карантинні обмеження будуть посилюватися саме там, а не по всій країні.

Очільник Уряду також торкнувся питання високих зарплат топ-посадовців та членів наглядових рад державних компаній та корпорацій. Він зазначив, що в умовах коронакризи – це неприпустимо, і анонсував прийняття рішення щодо обмеження таких виплат.

Денис Шмигаль повідомив, що Уряд продовжує політику підтримки малого та середнього бізнесу. Будуть запропоновані зміни, що дадуть змогу отримувати кредити в банках під державні гарантії. Тобто, якщо підприємець не зможе показати «дохід», адже не працював під час карантину, він все одно зможе отримати кошти. Гарантом виступить держава.

Також Денис Шмигаль наголосив, що в країні не зупиняється реформа децентралізації – ще три області отримали перспективні плани формування територій громад

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Поширити
Повернутись Створено: 30 квітня 2020 року, 09:36 Переглядів: 9

Джерело статті: “https://vinrada.gov.ua/premerministr-ukraina-vchasno-uvijshla-v-karantin-i-vchasno-z-nogo-vijde.htm”