Фітнес-браслет Realme Band отримав нові функції в першому великому оновленніЦе оновлення додає дві ключові функції, а саме Weather Info і Find My Mobile.

Об этом сообщает Преступная Россия

У березні компанія Realme представила свій перший фітнес-браслет Realme Band, а тепер виробник опублікував перше велике оновлення, яке додає спочатку відсутні функції.

Це оновлення додає дві ключові функції, а саме Weather Info і Find My Mobile, які дозволяють відображати прогноз погоди і подають сигнал на смартфон для того, щоб швидко знайти його. Після установки оновлення версія програмного забезпечення Realme Band збільшується до 6.0. Крім двох ключових доповнень, оновлення також додає опцію перезавантаження.

Крім того, розробники заявляють про те, що користувачі отримують оптимізований інтерфейс, оптимізований датчик серцевого ритму і оптимізовану швидкість синхронізації даних.

Realme Band постачається з 0,96-дюймовим кольоровим дисплеєм з ємнісною кнопкою. На дисплеї відображається така інформація, як дзвінки, повідомлення, нагадування і повідомлення сторонніх додатків. Коли ремінець для годинника знятий, ви побачите роз’єм для зарядки, який можна використовувати зі звичайним портом USB-A. Повний час зарядки групи становить близько 2 годин, а однієї зарядки вистачає на 10 днів.

Браслет має сертифікат IP68. Realme Band вміє відстежувати сон, нагадувати про необхідність розім’ятися, якщо ви засиділися, нагадувати про необхідність випити води, а також відстежувати дев’ять видів спортивних навантажень, включаючи навіть гру в крикет.

Джерело: ixbt.comДжерело статті: “http://vsviti.com.ua/news/114154”