“Серйозні розслідування”: Трамп доручив спецслужбам з’ясувати, чи приховали Китай та ВООЗ інформацію про коронавірусБілий дім наказав спецслужбам з’ясувати чи приховували Китай і ВООЗ інформацію про пандемію коронавірусу.

Об этом сообщает Руспрес

Про це повідомляє NBC.

За даними видання, минулого тижня до розвідувального управління Міноборони США і ЦРУ були спрямовані “спеціальні інструкції” щодо пошуку інформації про найперші випадки спалаху COVID-19.

Раніше лідер США Дональд Трамп заявив, що “ми проводимо дуже серйозні розслідування”, ймовірно, маючи на увазі саме розслідування спецслужб.

“Як сказав президент, Сполучені Штати ретельно розслідують це питання. Розуміння походження вірусу важливо, щоб допомогти світу відреагувати на цю пандемію, а також для інформування про зусилля швидкого реагування на майбутні спалахи інфекційних захворювань”, – заявив офіційний представник Білого дому Хоган Гідлі.

Нагадаємо, що Трамп зробив резонансну заяву про дії Пекіна після першого спалаху COVID-19.fb tw tg vb


Всі свіжі новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

Джерело статті: “https://vgolos.com.ua/news/my-provodymo-serjozni-rozsliduvannya-tramp-doruchyv-spetssluzhbam-z-yasuvaty-chy-pryhovaly-kytaj-ta-vooz-informatsiyu-pro-koronavirusu_1222355.html”