Ілларіонов назвав головного винуватця спалаху коронавірусуСвітова економіка опинилася в стані глибокої і різкої економічної кризи і головним винуватцем того, що відбувається є китайська влада, які приховувала COVID-19.

Об этом сообщает Преступная Россия

Таку думку висловив колишній радник президента РФ Володимира Путіна, російський економіст старший науковий співробітник Інституту Катона у Вашингтоні Андрій Ілларіонов у програмі Олесі Бацман, передає "ГОРДОН". На його думку, Китай нібито два місяці приховував інформацію про витік коронавірусу з лабораторії в Ухані.

Другим винуватцем, на переконання Ілларіонова, є Всесвітня організація охорони здоров’я.

Коронавірус

Коронавірус

Euronews

"Вони вели дослідження з відповідним вірусом, який вирвався з лабораторії. Коли він вирвався, китайська влада приховували інформацію про те, що відбувалося в Ухані, протягом двох з гаком місяців, самі не зробили необхідних заходів і не дозволили іншим країнам і Всесвітній організації охорони здоров’я вжити необхідних заходів щодо зупинки епідемії", – зазначив він.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Ілларіонов заявив, що заяви китайських вчених про можливий витік коронавірусу з лабораторії спростували версію влади про виникнення інфекції на ринку морепродуктів в Ухані.

Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/abroad/illarionov-nazvav-golovnogo-vinuvattsya-spalahu-koronavirusu.htm”