У Чернівцях з обмеженням почали працювати ринки — КаспрукУ Чернівцях 27 квітня під час засідання виконкому міська влада прийняла рішення про обмеження роботи ринків, однак підприємці сприйняли це рішення як дозвіл на роботу.

Об этом сообщает Руспрес


Про це в ефірі Громадського радіо заявив міський голова Чернівців Олексій Каспрук.


За його словами, захворюваність продовжує зростати, фактично закінчились місця у двох лікарнях, які перепрофілювали під лікування коронавірусу. У місті відкривають третій заклад – міську лікарню, там теж ведуться підготовчі роботи.


«Відчувається, що люди втомились від карантину, багато людей на вулицях, нажаль, багато людей без масок. Сьогодні почали працювати ринки», – каже Каспрук.


Також він жодав, що у Чернівцях заплутана ситуація була, бо перед Великоднем всі ринки припинили свою роботу, але так сталось уже на наступний тиждень підприємці одного з ринків почали роботу – це збурило підприємців інших ринків, почалися пікети, почалися вимоги.


«Кілька днів ми вели перемовини і в понеділок рішення про відкриття ринків не приймалось, було прийнято рішення про обмеження роботи ринків.


Міська влада не заборонила у нас не вистачило голосів. Вчора було прийняте на Виконкомі рішення щодо обмеження роботи ринків і обмеження їх роботи у нічний час. Підприємці це сприйняли як дозвіл працювати і працюють. Рішення обласної комісії залишається чинним.


Тут треба розуміти, коли ми просили не закривати ринки, бо Чернівці мають таку розвинену ринкову інфраструктуру. І коли все закрили – це збільшило навантаження на супермаркети», – додає міський голова.


За його словами, людей на ринках мало, а підприємці відповідально підійшли до роботи, всі в масках та захисних окулярах.


Джерело статті: “https://golosua.info/2020/04/29/u-chernivtsiakh-z-obmezhenniam-pochaly-pratsiuvaty-rynky-kaspruk/”